Co zrobić, żeby kobieta do ciebie wróciła? Wskazówki, dzięki którym się uda

Rozstałeś się z kobietą i zastanawiasz się, czy do niej wrócić? Tęsknisz i z jednej strony chcesz, a z drugiej się wahasz? Nie zastanawiaj się zbyt długo. Masz jedną szansę na powrót, nie przegap jej.

Kiedy podjąć odpowiednie kroki, żeby zawalczyć o kobietę?

Jest pewien limit czasowy, bardzo cienka linia. To moment, w którym możesz jeszcze wrócić do kobiety. W którym ona przyjmie Cię, powiedzmy, z półotwartymi ramionami.

To prawda, że jeśli kobieta zakocha się, to już tak naprawdę, na zawsze, mocno. I daje drugą szansę, ale nie za szybko i nie za długo po rozstaniu.

 #1  nieufność

Chodzi o to, że świeżo po rozstaniu, kobieta nie chce wchodzić ponownie do tej samej rzeki, bo boi się, że znów będzie tak samo, że nic się nie zmieniło. Myśli, że może lepiej sobie odpuścić, popłakać tydzień i mieć to z głowy. Nawet popłakać dwa, trzy tygodnie, ale przeżyć to i zostawić za sobą.
A jeśli wróci do ciebie, to niczego to nie zmieni. Przecierpiała swoje, bolało. Nie przyzna się nawet najbliższej przyjaciółce, ale nadal boli.
Ma wrócić do ciebie, a za miesiąc znów się rozstaniecie i wszystko od nowa? Znowu łzy, podenerwowanie, tabliczka czekolady? Dzięki, niech już będzie tak, jak jest.

#2 tęsknota

Później przychodzi drugi etap. I tu, Drogi Mężczyzno, masz swoją szansę. To moment, w którym kobieta już przecierpiała swoje, minęło trochę czasu, a nadal ma do ciebie słabość. Krótko mówiąc, niektóre złe wspomnienia uciekły z jej pamięci. Ma do ciebie żal, ale bardziej za tobą tęskni. Jeśli chcesz o nią zawalczyć, to właśnie teraz. Nie myśl, że wpadniecie sobie w ramiona, kiedy powiesz “wróć do mnie”, ale jeśli udowodnisz, że warto, wróci. Kochała cię. Zawiodła się, ale wierzy, że da się wszystko naprawić. Tęskni do miłych wspomnień, chce od nowa budować piękne chwile –  Z Tobą.

#3 sentyment

Jeśli myślisz, że skoro kobieta kocha na zawsze, to przyjdziesz do niej po roku, trzech, dziesięciu, a ona zostawi wszystko i rzuci ci się w ramiona – jesteś w błędzie. Oczywiście, że ma do ciebie słabość. Oczywiście, że ucieszy się na twój widok i z chęcią cię przytuli. Ale nie będzie chciała już z tobą być.
Być może na fali wspomnień  da ci przez chwile odczuć, że znów jest tylko dla ciebie, ale będzie przemawiać przez nią jedynie sentyment.
W jej myślach na zawsze będzie szufladka z twoim imieniem, którą będzie czasem otwierać, wyciągając wspomnienia, niczym zakurzone zdjęcia. Być może uroni łzę, na pewno będzie się śmiać i zmruży oczy. Ale później zamknie szufladkę, tuż obok wspomnień dawnej przyjaźni, czasów studiów, wakacji w Paryżu. Stała się nowym człowiekiem, ma w sobie więcej siły i wie, że życie smakuje wyśmienicie również bez ciebie.
To moment, w którym na zawsze straciłeś swoją szanse.

Skąd wiedzieć, na którym etapie kobieta znajduje się w tej chwili? Obserwuj, badaj. To nie jest tak, że mówimy “nie”, a myślimy “tak”. Wcale nie jesteśmy takimi dobrymi aktorkami.  Kobieta, która chce być kochana nigdy nie powie Ci, żebyś jej nie kochał.

 

(photo: pinterest)

Podobne wpisy

#, #, #, #, #, #, #, #, #